Reference.
Mluví za nás.

Michal „INDI“ Dokoupil

Motocyklový závodník


Při rychlosti 300 km/h a více potřebujete vědět, že kromě Vás vše pracuje také na 100 %. Jednoduše volíte vždy to nejlepší. Služba pourazu.cz je moje nejlepší rozhodnutí v zajišťování lékařské péče.

Karlos Vémola

MMA zápasník


Služba pourazu.cz je pro mě nepostradatelným partnerem. Je to stejné, jako kdybych měl telefon na všechny top doktory v Čechách.

David Polesný


Bez zbytečných časových prodlev se dostanu ke specialistům a nezůstanu bez peněz, když se zraním. Služba pourazu.cz začíná tam, kde končí moje chrániče.

Marie Koktová


Ročník: 1963
Pozice: účetní

Trpěla jsem na atopický ekzém více jak 4 roky. Navštívila jsem několik kožních lékařů, ale bohužel vždy bez kýženého efektu. Díky spolupráci s pourazu.cz mi bylo doporučeno specializované pracoviště, a díky tomu se můj stav extrémně zlepšil.

Jana Pelantová


Ročník: 1975
Pozice: kadeřnice

Trpěla jsem na chronické obtíže s páteří a několik let jsem prakticky žila s každodenní bolestí. Až díky pourazu.cz jsem navštívila lékaře specializujícího se přímo na moje potíže. Byla nastavena efektivní léčba, podstoupila jsem nutný operativní zákrok, a dnes jsem díky tomu bez komplikací.

Michal Žemlička


Ročník: 1980
Pozice: manažer

Stal se mi nepříjemný úraz na motorce. Díky pourazu.cz jsem se dostal okamžitě na ortopedickou kliniku, byly mi poskytnuty veškeré zobrazovací metody, a následovala operace. Poté jsem absolvoval rozsáhlou rehabilitaci. Díky tomu jsem ze zranění vyvázl bez trvalých následků.

Hlavní  |  Klient  |  Sportovci  |  Sportovní týmy  |  Kontakt